Shinglas Kırmızı Petek

SHINGLAS esnek shingle, istediğiniz mimari fikir ve hayalleri hayata geçirerek, evinize eşsiz bir imaja kazandıran kusursuz bir çatı malzemesidir.

 
 
SHINGLAS esnek shingle, istediğiniz mimari fikir ve hayalleri hayata geçirerek, evinize eşsiz bir imaja kazandıran kusursuz bir çatı malzemesidir. Villa, kır evi veya yazlık fark etmez; evinizi eşsiz ve çevreyle uyumlu kılacak renkte ve kesimde shingle seçebilirsiniz.Esnek ve bitüm shingle, çeşitli şekillerde kesilmiş halde sunulur.
Shingle, bitüm karışımıyla iki tarafından kaplı cam elyafı malzeme kullanılarak üretilmektedir. Shingle üst veya ön tarafından renkli granüller içerir. Bu granüller sayesinde shingle’ın yüksek estetik niteliği ortaya çıkmaktadır. Baş döndüren koyu mavi… Tutkulu kırmızı kahverengi… Narin zeytin rengi… Büyük renk seçenekleri, barok mimariden gotik mimariye, klasik mimariden hi-tech mimariye kadar evinizin projesini istediğiniz şekilde hayata geçirmenize olanak tanır…
 
 
Kullanım Alanları:
Esnek shingle, normal kubbe ve soğan kubbe şeklindeki çatılar dahil her türlü zorluk derecesi ve biçimli çatılarda kullanılabilir. İşte bu yüzden shingle önce “tek katlı Amerika’da” ün kazandı; sonra da Rusya ve Avrupa’yı fethetmeye başladı.
 
 
Döşeme:
Shingle’ın alt kısmındaki kendinden yapışkanlı katman farklı shingle sıralarını bir birine yapıştırmak amacıyla konulmuştur. Bu bileşen, esnek shingle çatı temeline özel çivilerle sabitlenir ve kısa bir sürede iki sıra esnek shingle yekpare ve homojen bir kaplama haline gelir. Böylece çatınız mutlak sızdırmazlık kazanır! Montaj, herhangi bir kişi tarafından uygulanabilecek kadar kolaydır.
 
 
T   0216 337 41 04 - 05      F   0216 337 41 06
A   Fevzi Çakmak Mah. Akdeniz Cad. NO:55
Kaynarca Pendik - İstanbul/ Türkiye
34899

info@nemkayapi.com
Site içeriği Nemka Yapı Tic. Ltd. Şti. ye aittir. İzinsiz kullanılamaz.
design by Tunç Aksoy