SB SÜPER BİLEŞEN

Adet     107 TL + KDV

Özel mineral dolgu ve polymer bileşenlerinden oluşan, güçlü aderans kabiliyetine sahip, mükemmel su direnci ve UV direnci olan son derece dayanıklı bir yalıtım kaplamasıdır.

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Özel mineral dolgu ve polymer bileşenlerinden oluşan, güçlü aderans kabiliyetine sahip, mükemmel su direnci ve UV direnci olan son derece dayanıklı bir yalıtım kaplamasıdır.

ISONEM SB süper bileşen yapısı gereği diğer yalıtım malzemelerinin aksine aşınmaz. Bu yüzden üzerinden gezilen beton çatılarda, teraslarda ve temellerde, yürüme yollarında, asfalt kaplamalarda, tenis kortlarında, spor alanlarında kullanıma son derece uygundur. Güneşten, kardan, yağmurdan, sudan etkilenmez.

Kimyasal direnci çok yüksektir. İstenildiği takdirde üzerine her türlü seramik mermer vb. kaplama yapılabilir. Ekonomik ve uzun ömürlüdür. İnsan sağlığına zararı yoktur.

 

KULLANIM ALANLARI:

Temel perde yalıtımlarında,

Beton teras ve çatı yalıtımlarında,

Islak hacim yalıtımlarında,

Su deposu ve havuz yalıtımlarında,

Gezilen ve su göllenen beton çatılarda,

Beton yol, park ve bahçelerde,

Fabrika ve depo zeminlerinde.

Asfalt yollarda, otoparklarda.

 

UYGULAMA ŞEKLİ:

Öncelikle uygulama yapılacak yüzey toz kir ve yağdan arındırılır. Tamir gerektiren yerler var ise önceden tamir edilir. Süper bileşenli ISONEM SB kullanıma hazırdır. Ayrıca astar gerektirmez. Bir mikser yardımıyla homojen bir şekilde 5 dakika kovanın içinde karıştırılır. Karışım hazır hale geldikten sonra yüzeye ISONEM  SB fırça yada rulo ile iki kat halinde sürülür.


Sarfiyat:           1 KG/M²

Renkler:           KIRMIZI, SARI, KAHVE, SİYAH, YEŞİL, MAVİ, GRİ

Ambalaj Şekli:  18 KG PE kova

T   0216 337 41 04 - 05      F   0216 337 41 06
A   Fevzi Çakmak Mah. Akdeniz Cad. NO:55
Kaynarca Pendik - İstanbul/ Türkiye
34899

info@nemkayapi.com
Site içeriği Nemka Yapı Tic. Ltd. Şti. ye aittir. İzinsiz kullanılamaz.
design by Tunç Aksoy